fbpx

Üniversitemizde Bayram Sevinci

Üniversitemizde Bayram Sevinci

14.06.2024

Üniversitemiz Tepekent Kemal Gözükara Yerleşkesi’nde Kurban Bayramı nedeniyle “Bayramlaşma Töreni” gerçekleşti.

İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Kemal Gözükara Yerleşkesi fuaye alanında düzenlenen törene; Üniversitemiz Onursal Başkanı Kemal Gözükara, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. A.Ercan Gegez, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Gün, Üniversitemiz Genel Sekreteri Mustafa Kılıçaslan, Üniversitemiz fakülte dekanları, akademik ve idari personel katıldı.

Törende konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. A.Ercan Gegez bayram için iyi temennilerde bulunarak akademik ve idari personelin bayramını kutladı.

Üniversitemizin bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Onursal Başkanımız Kemal Gözükara ise akademik ve idari personelimizle beraber olmaktan mutlu olduğunu dile getirerek herkese iyi bayramlar diledi.

Daha sonra akademik ile idari personelimizin bayramlaştığı tören, tatlı ve içecek ikramı ile devam etti. Akademik ve idari personelimizin bir araya gelerek kaynaşmasında önemli rol oynayan bayramlaşma töreni hatıra fotoğrafının çekiminin ardından sona erdi.

İstanbul Arel Üniversitesi olarak başta öğrencilerimiz ve aileleri olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyoruz.