fbpx

Arel Üniversitesi ve Çatalca Belediyesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

Arel Üniversitesi ve Çatalca Belediyesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

03.05.2023

İstanbul Arel Üniversitesi ile Çatalca Belediyesi arasında staj, istihdam ve eğitim alanında iş birliği protokolü imzalandı.

Arel Üniversitesi ile Çatalca Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında staj, istihdam ve eğitim alanında iş birliği yapılacak. Yapılan anlaşma ile birlikte Çatalca Belediyesi personeli Üniversitemizin ayrıcalıklarından yararlanma imkânı elde edecek. Bununla beraber yüzlerce firmanın öğrencilerle bir araya geldiği ve Üniversitemizde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kariyer Günleri etkinliklerinde Çatalca Belediyesi de yerini alacak.

Üniversitemizde gerçekleşen imza törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı İkram Kaya, Çatalca Belediyesi İstihdam ve Kariyer Merkezi Temsilcileri ile İstanbul Arel Üniversitesi Kariyer Planlama ve Uygulama Merkezi (ARELKAM) temsilcileri katıldı.

İmza törenin ardından Üniversitemizi gezen Çatalca Belediye Başkan Yardımcı İkram Kaya ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz derslikleri, Gastronomi ve Mühendislik Laboratuvarları hakkında ARELKAM temsilcilerinden bilgi aldı.