fbpx

Arel Üniversitesi’nde Şampiyonluk Coşkusu

Arel Üniversitesi’nde Şampiyonluk Coşkusu

19.04.2023

İstanbul Arel Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 16 takımın mücadele ettiği voleybol turnuvası sona erdi. Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Prof. Dr. Ercan Gegez tarafından verildi.

Akademik ve bilimsel alanda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren İstanbul Arel Üniversitesi bununla beraber gerçekleştirdiği sportif etkinliklerle de öğrencilerini spora doyuruyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Üniversitemiz Sağlık Konaklama ve Spor Ofisi (SKS) ve Öğrenci Dekanlığı Ofisi ortaklığında voleybol turnuvası düzenlendi.

5 Aralık 2022 ile 5 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşen turnuvada öğrenci spor kulüplerinde bulunan ve birbirinden farklı fakültelerde öğrenim gören öğrenciler altın madalya için mücadele etti. Yapılan müsabakalar sonucunda Yönetim Kulübü takımı rakiplerini yenerek şampiyon olmayı başardı. Birbirinden farklı fakültelerde eğitim gören öğrencilerin dostça rekabet ettiği müsabakalarda Heartcore takımı ikinci olmayı başarırken GİY takımı ise üçüncü olmaya hak kazandı.

Turnuvada dereceye giren öğrencilere şampiyonluk kupası ve madalyaları yapılan törenle verildi. Düzenlenen ödül törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Ercan Gegez, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Ergül Berber, Öğrenci Dekanlığı Direktörü Faik Denli ve SKS Direktörü İbrahim Cem Emir katıldı.

Yaşanan deprem felaketinin ardından ileri bir tarihe ertelenen kupa töreninde derece alan takımları tebrik eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez öğrencilere başarılar diledi.

Turnuvada başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları Prof. Dr. Ercan Gegez, Prof. Dr. Ergül Berber, Öğrenci Dekanlığı Ofisi Direktörü Faik Denli ve SKS Direktörü İbrahim Cem Emir tarafından verildi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.