fbpx

ArelKAM Kariyer Fırsatlarını Artırıyor

ArelKAM Kariyer Fırsatlarını Artırıyor

22.09.2023

İstanbul Arel Üniversitesi ile Kidzania Çocuk Dünyası ile iş birliği protokolü imzalandı.

İstanbul Arel Üniversitesi Kariyer Planlama, Uygulama Araştırma Merkezi (ArelKAM) Üniversitemiz öğrencilerinin iş ve kariyer konusunda seçeneklerini artırmak için çalışmalarına devam ediyor. Çeşitli sektörlerden birçok firma ile iş birliği yapan ve Üniversitemizde düzenlenen Kariyer Günleri’nde öğrencilerle buluşturan ArelKAM son olarak Kidzania Çocuk Dünyası ile iş birliği protokolü imzaladı.

Kidzania Çocuk Dünyası’nda düzenlenen imza törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, Kidzania Çocuk Dünyası Genel Müdürü Ebru Timur, Kidzania Çocuk Dünyası Operasyon ve Satış Direktörü Evren Gökalp, Kidzania Çocuk Dünyası İnsan Kaynakları Müdürü Gamze Arıkan ve ArelKAM Kurumsal İlişkiler Uzman Yardımcısı Berna Coşğun katıldı.

Yapılan protokol kapsamında Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerimizin Kidzania Çocuk Dünyasında rol alması, akademik araştırmalara kaynak olunması, mezunlarımıza yönelik işbirlikleri geliştirilmesi hedefleniyor. İstanbul Arel Üniversitesi öğrencilerinin kariyer planlamasında etkin rol almak isteyen Kidzania Çocuk Dünyası hem kariyer hem iş fırsatları ile Arel Üniversitesi ile işbirliği sağladı.

Kidzania Çocuk Dünyası Hakkında

Kidzania Çocuk Dünyası turistik, ilgi çekici cazibe merkezlerinden, gizli kalmış harika deneyimlere kadar uzanan geniş rezervasyon ağı sunan en güvenilir ve erişilebilir şekilde anında biletleme yapılabilen seyahat platformu olarak hizmet veriyor.

Yerli/Yabancı misafire ve farklı pazarlara göre fiyat kırılımları sunarak son kullanıcıya erişebilen ve bu platform sayesinde acentelere, otellere, turizm derneklerine ve benzer unsurlara yerli ve yabancı uyruklu misafirleri için global ölçekli satış faaliyeti göstermelerini sağlayan, etkinlik ve eğlence merkezlerinin online bilet satışlarını gerçekleştiren Türkiye’nin ilk tematik bilet satış sitesi olarak çalışma hayatına devam ediyor.