fbpx

Cumhuriyetin Gençleri Ödüllerini Aldı

Cumhuriyetin Gençleri Ödüllerini Aldı

08.11.2023

Cumhuriyetimizin 100. yılı nedeniyle Üniversitemizde “Cumhuriyetin 100. Yılı Turnuvası” etkinliği gerçekleşti. Turnuvada dereceye giren öğrenciler madalyalarını düzenlenen ödül töreni ile aldı.

Cumhuriyetimizin 100. yılı nedeni ile Üniversitemizde “Cumhuriyetin 100. Yılı Turnuvası” yapıldı. Voleybol, basketbol, satranç, masa tenisi ve futsal branşlarında düzenlenen turnuvaya Üniversitemiz öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Kıran kırana geçen müsabakaların ardından dereceye giren öğrenciler madalyalarını Üniversitemiz Spor Salonunda düzenlenen törenle aldı.

Ödül törenine Üniversitemiz Onursal Başkanı Kemal Gözükara, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, Üniversitemiz Genel Sekreteri Mustafa Kılıçaslan, Sağlık Konaklama ve Spor Ofisi Direktörü İbrahim Cem Emir, Spor Merkezi Müdürü Gökhan Eren ve idari personelimiz ile öğrenciler katıldı.

Törende konuşan İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez Üniversitemizde yapılan spor müsabakalarının önemli olduğunu ve gösterilen yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Turnuvalarda dereceye giren öğrencileri tebrik eden Prof. Dr. Ercan Gegez öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Öğrencilerle bir arada olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Onursal Başkanımız Kemal Gözükara ise turnuvada mücadele eden öğrencileri tebrik etti.

Açılış konuşmalarının ardından öğrenciler madalya ve kupalarını Onursal Başkanımız Kemal Gözükara, Prof. Dr. Ercan Gegez, Genel Sekreterimiz Mustafa Kılıçaslan ve Sağlık Konaklama ve Spor Ofisi Direktörü İbrahim Cem Emir’in elinden aldı.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Cumhuriyetin 100. Yılı Turnuvasında Dereceye Giren Takım ve Öğrenciler İse Şu Şekilde;

Voleybol

1-ALTIN KASIRGA

2-YÖNETİM

3-KARMA

3×3 Basketbol

1-BEYTO CELTICS

2-BEYTO BULLS

3-BIMY

Satranç

1-NİYAZİ EMİR AKDEMİR

2-AZİZHAN ÇAKIR

3-ATEŞ EGE ÖZKAYA

Masa Tenisi

1-TAYYİP KAPLAN

2-EMRE BERK ÇAĞATAY

3-YUNUS DEMİR

FUTSAL

1-WARRIORS

2-WHO IS NEXT

3-T.T.K.