fbpx

Üniversitemizde Bayram Coşkusu

Üniversitemizde Bayram Coşkusu

05.04.2024

Üniversitemizde Bayram Coşkusu

İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Kemal Gözükara Yerleşkesi’nde bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Üniversitemiz fuaye alanında gerçekleşen bayramlaşma törenine Üniversitemiz Mütevelli Heyet Başkanı Özgür Gözükara, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ergül Berber, Prof. Dr. Enver Duran, Prof. Dr. Hüseyin Gün, Üniversitemiz Genel Sekreteri Mustafa Kılıçaslan, fakülte dekanlarımız, akademik ve idari personelimiz katıldı.

Törende konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, İstanbul Arel Üniversitesi’nin güçlü bir aile olduğunu vurgulayarak akademik ve idari personelimizin bayramını kutladı.

Prof. Dr. Ercan Gegez; “İstanbul Arel Üniversitesi hakikaten kurum kültürü güçlü olan, aidiyeti yüksek bireylerden oluşan çok büyük bir aile. Ben hepinize iyi bayramlar diliyorum. Her gelen bayram, öncesinden daha güzel olsun.” ifadelerine yer verdi.

“Ülkemizin ve Tüm İnsanlığın Mutlu Bir Bayram Geçirmesini Diliyorum”

Törendeki konuşmasında bayramların birlik ve beraberlik açısından önemli olduğunu ifade eden Mütevelli Heyet Başkanımız Özgür Gözükara ise; “Bayramların en güzel tarafı bizi bir araya getirmesi. İnşallah bu Ramazan Bayramının da bizleri eskisinden de daha çok yakınlaştırmasını, birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bütünleştirmesini temenni ediyorum. Ülkemizin milletimizin tüm İslam aleminin, insanlığın huzurlu, barış dolu, mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

“İstanbul Arel Üniversitesi Bayramlaştı”

Zaman zaman güldüren anlarında yaşandığı bayramlaşma töreni yapılan konuşmaların ardından Üniversitemiz akademik ve idari personelimizin bayramlaşması ile devam etti. Tören, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

İstanbul Arel Üniversitesi olarak; aldıkları kaliteli eğitimle geleceğimizin mimarı olacak olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, akademik ve idari personelimizin bayramını kutluyor, aileleri ve sevdikleri mutlu bir bayram geçirmelerini diliyoruz.