fbpx

Üniversitemizde Müzik Şöleni

Üniversitemizde Müzik Şöleni

14.05.2024

Üniversitemizde düzenlenen “Çimlerde Akustik” ekinliği ile öğrenciler yoğun ders temposuna ara verdi.

İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Kemal Gözükara Yerleşkesi, doğa ile iç içe olan ortamında öğrencilerin baharın gelişini coşkuyla kutladığı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Üniversitenin Müzik Kulübü tarafından düzenlenen “Çimlerde Akustik” etkinliği, öğrencilere yoğun ders ve sınav temposundan kısa bir ara vererek doğanın güzelliklerini müzik eşliğinde yaşama fırsatı sundu.

Arel çimlerinde gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, kendilerine ait en sevilen şarkıları söyleme şansı buldular. Doğanın yeşillikleri arasında, akustik enstrümanlar eşliğinde melodilerini seslendiren öğrenciler, stresli akademik yaşamlarından uzaklaşıp, doğanın kucaklayıcı atmosferinde gevşeme imkânı buldular.

Etkinliğe katılan öğrenciler, çimlerin üzerine serilmiş battaniyelerde oturarak, dostlarıyla bir araya gelip müziğin keyfini çıkarmanın yanı sıra doğa ile iç içe olmanın huzurunu yaşadılar. Etkinlik, öğrenciler arasında dayanışmayı ve doğal ortamlarda bir araya gelmenin önemini vurgulayarak, kampüs yaşamına renk kattı.