fbpx
Meslek Yüksekokulu

Faydalı Linkler

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

AKADEMİK

MESLEK YÜKSEKOKULU

İş sağlığı ve Güvenliği Programı için aşağıda faydalı olabilecek bazı kaynakların linklerini bulabilirsiniz:

Arel Kariyer Merkezi ARELKAM

Arel Öğrenci İşleri Ofisi

Arel Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ARELUZEM

Arel Kütüphane ve Dokümantasyon Ofisi

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü: https://www.csgb.gov.tr/isggm

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın “İş Güvenliği” konusunda mevzuat çalışması yapan resmi kurumdur. Web sitesinde afişler, broşürler, güncel mevzuat ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı: https://www.csgb.gov.tr/ Çalışma hayatına ait bilgiler, bakanlığa ait çeşitli müdürlükler, yasal süreçler ile ilgili bilgilere ulaşmak için bakanlığın web sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR): https://www.iskur.gov.tr/ İŞKUR, işsizlikle mücadele etmek ve iş arayanlara destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren bir devlet kurumudur. İş sağlığı ve güvenliği, acil durum eğitimleri ve sertifikaları gibi konularda bilgi almak için İŞKUR’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Türkiye Afet Müdahale Planı: https://www.afad.gov.tr/tr/tr/ Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Türkiye’de afetlerle mücadele, afet risk yönetimi ve acil durumlar için önlemler alma konularında faaliyet gösteren bir devlet kurumudur. AFAD’ın web sitesinde Türkiye Afet Müdahale Planı ve acil durumlarda neler yapılması gerektiği gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Program Hakkında

Meslek Yüksekokulu Duyurularıİstanbul Arel Üniversitesi

Duyurular, Haberler, Etkinlikler

Arel Duyurular


 

 

Arel Etkinlikler


 

 

Basında Arel


 

 

Arel Haberler